OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI

Kancelaria oferuje usługi doradcze w zakresie między innymi:

  • Pozyskania dofinansowań dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą
  • Pozyskania dofinansowań dla firm z środków krajowych
  • Pozyskania dofinansowań dla firm z środków europejskich
  • Sporządzania biznesplanów
  • Bieżącego doradztwa w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej
  • Możliwości objęcia funkcji pełnomocnika lub prokurenta firmy

Usługa obejmuje wstępne spotkanie konsultacyjne, badanie potrzeb przedsiębiorcy, zebranie niezbędnych informacji i ustalenie priorytetów dalszego postępowania.

Następnie, zazwyczaj po kilku dniach Klient jest informowany z jakiego programu może ewentualnie skorzystać i o jakie dofinansowanie oraz na jaki cel może się ubiegać.

Kolejnym krokiem jest przygotowanie niezbędnych, wymaganych dokumentów, wypełnienie wniosku wraz z załącznikami i wydanie kompletu wszystkich opracowanych dokumentów Klientowi.


Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie za świadczone usługi z zakresu pozyskiwania funduszy lub dotacji dla firm podzielone jest na trzy części, które obejmują:

  1. Jednorazowe wynagrodzenie za spotkanie konsultacyjne, wyszukanie odpowiedniego źródła finansowania oraz przedstawienie rekomendacji Klientowi.
  2. Wynagrodzenie za sporządzenie wniosku wraz z załącznikami oraz za przygotowanie innych wymaganych i niezbędnych dokumentów.
  3. Wynagrodzenie za sukces należne Kancelarii tylko w przypadku pozyskania funduszy przez Klienta i płatne dopiero po ich wypłacie Klientowi, w wysokości ustalonej w umowie stawki procentowej liczonej wartości dofinansowania netto.

Wynagrodzenie za uczestnictwo w organach zarządu lub przyjęcie funkcji prokurenta uzgadniane jest indywidualnie wyłącznie podczas osobistego spotkania.

Możliwy jest dojazd do Klienta na terenie całej Polski.

Dojazd do Klienta na terenie Polski NIE jest bezpłatny.

Bezpłatny dojazd oferujemy w promieniu do 35 km od siedziby Kancelarii.

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie Kancelarii w godzinach otwarcia lub telefonicznego 7 dni w tygodniu w godz. 900-2100.

Od firm przyjmujemy płatność wyłącznie przelewem na podstawie faktury VAT.


Uprzejmie prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu spotkania.


Kontakt:
Telefon: 534 888 500
E-mail: biuro@kancelariazurawski.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM