Witamy na stronie Kancelarii Doradztwa Prawnego LEX – ART Robert Żurawski.

Kancelaria Doradztwa Prawnego LEX-ART Robert Żurawski została założona w 2016 roku i świadczy usługi kompleksowego doradztwa prawnego dla firm i klientów indywidualnych, obsługę prawną rynku nieruchomości oraz świadczy usługi doradztwa w zarządzaniu.

  • Kompleksowa obsługa prawna dla firm – abonamenty bez względu na liczbę godzin
  • Możliwość skorzystania z teleporad prawnych
  • Dojazd do klienta

W ramach usług doradztwa w zarządzaniu istnieje możliwość objęcia funkcji członka zarządu.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi wykonywane były na możliwie najlepszym poziomie. Przy prowadzeniu każdej sprawy i świadczeniu usług doradczych staramy się przedstawić różne warianty dostępnych możliwości, jak również potencjalnych zagrożeń i niebezpieczeństw, wynikających z zastosowanych rozwiązań.

Nie jesteśmy „wirtualną kancelarią”. Najważniejszy jest dla nas stały kontakt i rozmowa z naszymi Klientami. Chcemy poznać specyfikę prowadzonej przez Państwa firmy i branży, by jeszcze lepiej móc wspomagać radą i pomocą, zarówno na gruncie prawnym, jak również organizacyjnym i operacyjnym.

Misją Kancelarii jest stworzenie partnerskich relacji ze swoimi Klientami, a nie traktowanie ich problemów jako „kolejnej sprawy”. Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy.

Robert Żurawski. Prawnik. Właściciel Kancelarii. CEO.

Kontakt:
Telefon: 534 888 500
E-mail: biuro@kancelariazurawski.pl


Prosimy o każdorazowe wcześniejsze ustalenie terminu spotkania. Możliwy jest dojazd do klienta.

Usługi prawne i księgowe - Kancelaria Doradztwa Prawnego Robert Żurawski | Katowice Skuteczny prawnik - Kancelaria LEX-ART Robert Żurawski | Śląskie
Usługi prawne i biuro rachunkowe - Kancelaria Robert Żurawski | Katowice Obsługa prawna i księgowa dla firm - Kancelaria Doradztwa Prawnego | Śląsk
Porady prawne - Kancelaria LEX-ART Robert Żurawski | Katowice
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM