Poza poniższymi opiniami zachęcamy także do zapoznania się z opiniami na temat naszej firmy na profilu Kancelarii w Google.

Wszystkie opinie zamieszczone poniżej zostały sporządzone przez ich autorów i zostały opublikowane za ich wyraźną zgodą.


Z Kancelarią prawnika Pana Roberta Żurawskiego współpracujemy od dłuższego czasu w zakresie udzielania porad prawnych, sporządzania umów i przygotowania opinii prawnych. Pana Roberta cechuje dociekliwość, znajomość przepisów prawa oraz rzetelność. Wiele razy jego cenne rady daleko wykraczały poza zlecone przez nas problemy. Wszystkim przedsiębiorcom polecam współpracę z Kancelarią Pana Żurawskiego, szczególnie tym, którzy cenią sobie rzetelność.

Małgorzata Stokłosa, właścicielka Biura Rachunkowego Stokłosa Tychy


Fachowość, rzetelność, terminowość. Pełen profesjonalizm. Poza tym nienaganna kultura osobista.

Katarzyna Mentel


Świetna kancelaria - profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Praca z Panem Robertem to czysta przyjemność - w prosty sposób przedstawia i tłumaczy skomplikowane przepisy prawa. Jego zaangażowanie, rzetelność, metody oraz zrozumienie klienta to najwyższa ranga. Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Polecam każdemu kto ceni sobie jakoś i rzeczowe podejście do sprawy!

Alicja Mikołajczyk


Pan Robert pomógł w skutecznym odzyskaniu pieniędzy, wsparł mnie także psychologicznie, serdecznie polecam tą kancelarie, super szybki i dobry kontakt.

Joanna Wybraniec


Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Roberta. Podchodzi do sprawy z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem na bardzo wysokim poziomie, posiada też ogromną wiedzę i potrafi na spokojnie wszystko wyjaśnić. Pisma napisane profesjonalnie. Na pewno skorzystam z usług Kancelarii w przyszłości.

Krzysztof Świtała


Pełen profesjonalizm. W trybie pilnym poszukiwałam kancelarii, która udzieli mi fachowej pomocy prawnej. Pan Robert bardzo rzetelnie podszedł do sprawy i od samego początku wykazał pełne zaangażowanie w sprawę. Dobry kontakt telefoniczny pozwolił na relaks podczas urlopu, a sprawą profesjonalnie zajęła się kancelaria. Polecam.

Ewelina Siewiorek


Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do klienta oraz wielkiego zaangażowania w powierzoną sprawę. Naprawdę gorąco polecam.

Zuzanna Gabryś


Polecam współpracę z Kancelarią Pana Roberta Żurawskiego. Atutem jest indywidualne podejście do klienta, wysoka kultura osobista, poświęcenie dużej ilości czasu oraz profesjonalizm.

Katarzyna Mazur


Polecam serdecznie - pełen profesjonalizm i podejście do klienta.

Katarzyna Szyndler


Polecam. Rzetelne podejście do klienta. Profesjonalna obsługa prawna.

Piotr Radwański


Dwukrotnie już korzystałem z usług pana Roberta. Zawsze szybko, w punkt, profesjonalnie. Polecam!

Jan Kowalski


Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM