Kancelaria oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie prowadzenia spraw o rozwód, separację, alimenty, podział majątku oraz innych spraw z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Sprawy na etapie postępowania sądowego prowadzone są przez radców prawnych.

Prowadzenie każdej sprawy wyceniane jest indywidualnie w zależności od okoliczności oraz koniecznego nakładu pracy.


Sprawy o rozwód:

Kancelaria prowadzi kompleksowe wsparcie w sprawach o rozwód obejmujące przygotowanie pozwu oraz reprezentowanie Klienta w postępowaniu przed sądem.

Sprawy o alimenty:

Kancelaria prowadzi dla Klientów kompleksowe wsparcie w zakresie spraw dotyczących alimentów zarówno na etapie mediacji na etapie przedsądowym, jak również na etapie postępowania sądowego, w którym Klient reprezentowany jest przez profesjonalnego pełnomocnika. Zakres pomocy prawnej obejmuje kompleksowe doradztwo oraz przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów i pism procesowych.


Kancelaria prowadzi także inne sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Służymy również pomocą w zakresie spraw cywilnych m.in. ubezwłasnowolnienia, kurateli itp.


Dla klientów indywidualnych istnieje możliwość rozłożenia wynagrodzenia na raty.

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie Kancelarii w godzinach otwarcia lub telefonicznego 7 dni w tygodniu w godz. 900-2100.

Możliwa jest płatność gotówką lub kartą.

Obsługa świadczona jest przez prawników i radców prawnych.


Uprzejmie prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu spotkania.


Kontakt:
Telefon: 534 888 500
E-mail: biuro@kancelariazurawski.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM