Kancelaria oferuje pełen zakres usług windykacyjnych zarówno na etapie polubownym, jak również sądowym oraz w postępowaniu egzekucyjnym.

Poniżej przedstawiamy przykładowy zakres świadczonych usług windykacyjnych.

  • Sporządzanie umów z kontrahentami wraz z klauzulami zabezpieczającymi
  • Sporządzanie wezwań do zapłaty
  • Pieczęć prewencyjna
  • Reprezentowanie Klienta w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym przez radców prawnych
  • Pakiety windykacyjne dla firm w stałej cenie
  • Działania antywindykacyjne dla firm i osób fizycznych

Sporządzanie umów wraz z klauzulami zabezpieczającymi

Każda umowa powinna w sposób jak najbardziej optymalny zabezpieczyć interesy Klienta. Sporządzanie umów jest procesem czasochłonnym, gdyż wymaga nie tylko wprowadzenia optymalnych postanowień, ale również takich, które będą indywidualnie dostosowane na potrzeby każdego stosunku prawnego. Nie pracujemy na wzorach. Każdą umowę przygotowujemy indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta oraz okoliczności i potrzeb, które w sposób jak najbardziej optymalny zabezpieczą Państwa interes prawny. Przed przystąpieniem do przygotowania umowy staramy się jak najlepiej poznać Państwa sytuację, wymagania i oczekiwania, by umowa była sporządzona w sposób profesjonalny.


Pieczęć prewencyjna

Posiadanie pieczęci prewencyjnej przynosi firmie wiele wymiernych korzyści. Jest to narzędzie, za pomocą którego Klient na każdym wystawionym dokumencie sprzedażowym, najczęściej fakturze VAT, przybija spersonalizowaną pieczęć z logo naszej Kancelarii oraz zamieszczoną na niej informacją, że w razie opóźnienia z zapłatą należności sprawą jej odzyskania zajmie się z Państwa pełnomocnictwa nasza Kancelaria.


Pakiety windykacyjne dla firm

Przedsiębiorcą oferujemy stałe pakiety windykacyjne obejmujące wystawianie wezwań do zapłaty w stałej cenie bez względu na liczbę wysłanych wezwań. Do każdego wezwania doliczany jest jedynie koszt wysyłki listem poleconym za potwierdzeniem odbioru.


Działania antywindykacyjne

Często zdarza się, że podejmowane wobec firm czy osób fizycznych działania windykacyjne są niezgodne z prawem lub naruszają inne interesy dlatego oferujemy naszym Klientom kompleksowe wsparcie w zakresie podejmowania działań przeciwko takim praktykom, które godzą w Państwa interesy finansowe.


W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie Kancelarii w godzinach otwarcia lub telefonicznego 7 dni w tygodniu w godz. 900-2100.

Możliwy jest dojazd do Klienta na terenie Aglomeracji Śląskiej poza godzinami otwarcia Kancelarii także w soboty i niedziele.

Możliwa jest płatność gotówką oraz kartą.

Obsługa świadczona jest przez prawników oraz radców prawnych.


Uprzejmie prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu spotkania.


Kontakt:
Telefon: 534 888 500
E-mail: biuro@kancelariazurawski.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM