Poniżej przedstawiamy niektórych członków naszego zespołu.


Robert Żurawski

Prawnik. Właściciel Kancelarii. CEO.

Główny prawnik zarządzający Kancelarii. CEO. Ukończył z wynikiem bardzo dobrym Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (numer dyplomu: 67318). Pracę magisterską przygotował w Katedrze Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego pod kierunkiem prof. dr hab. Ewy Rott – Pietrzyk. Zamierza podjąć studia doktoranckie. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym, prawie spadkowym, gospodarczym, handlowym, prawie umów, prawie karnym i prawie wykroczeń oraz obsłudze i doradztwie prawnym dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych na etapie przedsądowym. Świadczy także usługi doradztwa w zarządzaniu oraz obsługi prawnej rynku nieruchomości. Pochodzi z rodziny prawniczej. Wuj Roberta Żurawskiego, ŚP. prof. dr hab. Henryk Kupiszewski był Ambasadorem w Watykanie oraz wybitnym znawcą i współtwórcą nauki prawa rzymskiego, filozofem i moralistą, Dyrektorem Instytutu Historii Prawa UW, kierownikiem zakładu prawa rzymskiego a także Prodziekanem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Prorektorem tej uczelni.

Prywatnie interesuje się muzyką, historią, literaturą i wspinaczką. Robert Żurawski jest także artystą, gitarzystą i kompozytorem. Prowadzi działalność artystyczną, odkąd skończył 15 lat. Zapraszamy na Jego oficjalną stronę artystyczną: www.robertzurawski.pl


Główne zainteresowania zawodowe:

Prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo spadkowe, prawo gospodarcze i handlowe, prawo umów, prawo karne i prawo wykroczeń, prawo procesowe.

Główne zainteresowania naukowe i badawcze:

Prawo cywilne, teoria prawa cywilnego, teoria umów, klauzule generalne w prawie cywilnym, umowy zobowiązaniowe, teoria prawa, wykładnia prawa cywilnego.


Grzegorz Stefanowski

Radca Prawny.

Posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie zawodowe i procesowe. Reprezentuje Klientów Kancelarii w postępowaniach przed Sądami i organami administracji publicznej. Wpisany na listę radców prawnych pod numerem KT2140.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM